Camping príslušenstvo

Camping príslušenstvo

Čelovka KingCamp 5 LED

4,66€

Čelovka Meteor. 5 LED diód Materiál: plast Batérie: 3 ks. AAA Tri režimy (tep, konštantný, sekvenčný) Zapnutie, vypnutie, prepínanie medzi funkciami, tlačidlom on / off Pru..

Cestovný vankúš Meteor

2,31€

Materiál: PVC Vodeodolný a ľahko sa čistí Ideálne pre auto alebo lietadlo Komfortná povrchová vrstva, prijemná na dotyk.  Chráni krk. Vankúš je nafukovací, takže ho jednoduch..

Deka na Piknik pack King Camp

15,33€

Ak radi trávite čas vonku s priateľmi alebo rodinou, snívate o relaxácii v prírode či opalovaní sa na letnom slnku pri bazéne, je tento produkt určený presne pre Vás. Táto deka sa ..

Elektrická pumpa Meteor dvojcestná

11,72€ 19,57€

-40%

Malé a praktické čerpadlo určené pre čerpanie a vypúšťanie vzduchu pre výrobky ako napr: člny, matrace, nafukovacie vankúše, opierky hlavy a ďalšie, s malým vnútorným tlakom. Zapín..

Hojdacia sieť platená King Camp

15,64€

Táto hojdacia platená sieť od značky KingCamp je vynikajúcou alternatívou k lehátku. Je vyrobená zo zmesi bavlny a polyesteru. Vyznačuje sa vysokou pevnosťou a má nosnosť až 120 kg..

Kempingová lampa KingCamp USB

18,00€

Kempingová lampa Meteor, má nastaviteľnú rukoväť.Dodatočná rukoväť pre pohodlné nosenie v ruke alebo na zavesenie.Napájenie dynamom alebo batériou. 18 LED diód, 3 režimy osvetle..

Kempingová sada príborov Meteor

7,80€

Skladacie príbory od zn. Meteor, sada 4 dielov. Praktický skladací príbor pre turistov.Balené vo vkusnej kovovej krabici - perfektný darček. Vďaka kvalitnému materiálu sa prí..

Kempingová sada riadu King Camp AL

12,51€ 14,51€

-14%

Praktická sada ľahkého riadu z hliníka. Sada sa skladá z 5 častí: Hlboké nádoby 3ks (priemer 19cm, 18cm a 15cm) Panvica 1ks (20cm) Univerzálny držiak 1ks Sada obsahuje aj ..

Kempingová sada riadu Meteor AL

6,23€ 7,01€

-11%

Praktická sada ľahkého riadu z hliníka. Sada sa skladá z 5 častí: Hlboké nádoby 2ks (14cm, 16,5cm) Pokrievka 1ks Panvica s rukoväťou 1ks (18cm) Plastový pohár 1ks Hmotnos..

Nožná pumpa Meteor 3l dvojcestná

5,09€

Táto dvojcestná pumpa je vybavená hadicou a výmennými koncovkami na čerpanie. Špeciálny ventil Vám umožní dokonalé vypustenie vzduchu z matraca, nafukovačky alebo člna, čím ušetrít..

Nožná pumpa Meteor 5l dvojcestná

6,66€

Táto dvojcestná pumpa je vybavená hadicou a výmennými koncovkami na čerpanie. Špeciálny ventil Vám umožní dokonalé vypustenie vzduchu z matraca, nafukovačky alebo člna, čím ušetrít..

Pikniková deka Meteor

12,51€ 16,43€

-24%

Ak radi trávite čas vonku s priateľmi alebo rodinou, snívate o relaxácii v prírode či opalovaní sa na letnom slnku pri bazéne, je tento produkt určený presne pre Vás. Táto deka sa ..

Zobrazené 1 až 12 z 16 (2 stránok)